Müük Hoone, Jaureguiberry, Canelones, Uruguay, Calle Berna

Müük - Cod. 38574

  • Tüpoloogia: Hoone
  • Piirkond: 2210 m²
  • Tubades: 18
  • Põrand: 1

See 5 ½ Zr. Korrus / peremaja on uus (ehitatud 2010. aastal) ning keskkonnasõbralik, kahekordse vaatega müüritise ja vahepealse isolatsiooniga, põrandaküte ja päikesesüsteem oma vee soojendamiseks katusel, on ka kaks eraldi vannituba koos WC-ga, kraanikauss, dušš, Käterätikuhoidja soojendusega ja vannituba koos zuzügliga. Vann, kõik kaaned graniidist.

Lisateavet Casa Picaflori ametlikul kodulehel!
Köök on avatud söögituba ja elutuba, kaasaegne ja ka väga avar ja funktsionaalne. Gaasipliit, pesumasin, pesumasin ja graniidikate ning hommikusöögibaar koos integreeritud. Loomulikult on internet ja satelliittelevisioon. Laienduses, kus on otsene sissepääs maja, on garaaž, ruumi sõidukile, samuti 400-liitrine veesoojendi ja kütteseadmed. Kõik toad on heledad, päikesevalgustatud ja varustatud alumiiniumakendega, mõned on topeltklaasiga. Kõik maja toad on plaaditud keraamiliste plaatidega. Terrass on kaetud ja varustatud sisseehitatud grilliga (Parrilla). Kinnistul on müüritise välistingimustes dušš (külm ja soe vesi), aia niisutussüsteem ja töökoda, mis on integreeritud kaasaegse veepumba süsteemiga, mis võimaldab oma joogivee ja kahe 2000-liitrise veepaagi edendamist ja sõltumatust. Maja elukvaliteet on kõrge!

3 kahepereelamut (ehitatud 2009. aastal), hoone stiilis bangalo, kus mõlemas on 2 kaheinimesevoodit ja 2 vannituba koos WC-ga, kraanikauss, dušš, graniidi kate, täielikult varustatud elutuba-köök koos graniidikate, satelliittelevisioon, internetiühendus. Kolm ühekohalist maja asuvad põhihoonega samas kinnisvaras, kuid on tarastatud eraldi ja on peamine maja lühikese vahemaa tagant. Paarismaja põrandapind on 140 m2, mis on valmistatud kahekordse müüriga, vahe- ja alumiiniumist kinnitusvahenditega. Osaliselt topeltklaasiga. Otsene juurdepääs aiale (niisutussüsteemiga) Grilliga terrass, bangalod on täielikult möbleeritud. Lisaks on süsteemil oma veekontakt (joogivesi). Bungalovid võivad olla spetsiaalselt asustatud või tuua populaarse üüripinnana hea aastase tulu.

REGISTREERITUD KÜLASTUSI SEE TEADE PIIRKONNAS

Külastused vastavalt päritoluriigile

Kuupäevavahemiku muutmine

Järelepärimine selle kinnisvara kohta


REALIGRO FREE ADVERT
Tahaksin saada uuendusi sarnane pakub
I'm over 18, I accept Terms of Use and Privacy Policy.*
Tühista
2005-2020 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Valikud

    Realigro veebisaiti optimaalseimaks kasutamiseks vali keel, valuuta ja pindala ruutmeetrites.

    Määra kohe Ära näita uuesti
BB